Home News in Odia ସୁରକ୍ଷା ସ୍ଥିତି ପରଖିଲେ ବିଏସ୍‍ଏଫ୍‍ ଡିଜି

ସୁରକ୍ଷା ସ୍ଥିତି ପରଖିଲେ ବିଏସ୍‍ଏଫ୍‍ ଡିଜି

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଏସ୍‌ଏଫ୍ ଡିଜି ପଙ୍କଜ କୁମାର ସିଂଙ୍କ ସହିତ ଏଡିଜି, ବିଏସ୍‌ଏଫ୍ ଆର.ଏସ୍‍.ଭଟ୍ଟୀ, ଗତ କାଲିଠାରୁ ଦୁଇ ଦିନିଆ କୋରାପୁଟ, ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲା ପରିଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । ସେମାନେ ମାଓ ପ୍ରଭାବିତ ଅଞ୍ଚଳକୁ ଯିବା ସହିତ ଜନବାଇ ଏବଂ ଗୁରୁସେତୁରେ ଥିବା କ୍ୟାମ୍ପଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ପରିଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ।

ଆଜି ସେମାନେ ଭୁବନେଶ୍ୱରକୁ ଆସି ମାନ୍ୟବର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । ରାଜ୍ୟ ପୁଲିସ୍‍ ମହାନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏବଂ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଡିଜି ବିଏସଏଫ ଏବଂ ବିଏସଏଫର ଅନ୍ୟ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଏକ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା ।

ଭବିଷ୍ୟତର କାର୍ଯ୍ୟ ରଣନୀତି ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବିବରଣୀ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା । ମାଓ ବିପଦରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଓଡିଶା ପୋଲିସକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଡିଜି ବିଏସ୍‌ଏଫ୍ ନିଜର ପ୍ରତିବଦ୍ଧତା ପ୍ରକାଶ କରିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି ।

ପୁଲିସ୍‍ ମହାନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଶ୍ରୀ ଅଭୟ ଗତ ଦଶନ୍ଧି ମଧ୍ୟରେ ଓଡିଶାରେ ବିଏସ୍‌ଏଫ୍ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଓଡିଶା ପୋଲିସ ଏବଂ ବିଏସ୍‌ଏଫ୍ ମିଳିତ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିବେ ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଏବଂ ନିରାପତ୍ତା ନିଶ୍ଚିତ କରିବେ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here