Home Health ଓଏସ୍‍ଏଲ୍‍ର ଏକ ଲକ୍ଷ ମାସ୍କ ବଣ୍ଟନ

ଓଏସ୍‍ଏଲ୍‍ର ଏକ ଲକ୍ଷ ମାସ୍କ ବଣ୍ଟନ

145
0

କଟକ: ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଚେତନତା ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ ପୂର୍ବ ରାଜ୍ୟ ଭାରତର ପ୍ରମୁଖ କର୍ପୋରେଟ୍ ହାଉସ୍‌, ଓଡିଶା ଷ୍ଟିଭେଡର୍ସ ଲିମିଟେଡ୍ (ଓଏସ୍‌ଏଲ୍‌) ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଲକ୍ଷ ମାସ୍କ ମାଗଣାରେ ବଣ୍ଟନ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି ।

କୋଭିଡ ମହାମାରୀ ସମୟରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ୧୪ ଦିନିଆ ମାସ୍କ ଅଭିଯାନ ଆହ୍ୱାନକୁ ପାଳନ କରିବାକୁ ଯାଇ ଓଏସ୍‍ଏଲ୍‍ ପୁରୁଷ ଓ ମହିଳାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମାଗଣା ମାସ୍କ ବଣ୍ଟନ ପାଇଁ ଆଗେଇ ଆସିଛି ।

ଓଏସ୍‌ଏଲ୍ ହେଉଛି ପ୍ରଥମ କର୍ପୋରେଟ୍ ହାଉସ୍‌, ଯାହାକି କୋଭିଡ-୧୯ ମହାମାରୀ ସମୟରେ ଫେସ୍ ମାସ୍କ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅନୁରୋଧକୁ ପାଳନ ଏବଂ ସମଗ୍ର ରାଜ୍ୟରେ ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମାସ୍କ ବଣ୍ଟନ କରିବାକୁ ଆଗେଇ ଆସିଛି ।

ନିଜର ମାନବିକତା କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ଓଏସ୍‌ଏଲ୍‌ର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ମହିମାନନ୍ଦ ମିଶ୍ର ମହାମାରୀରେ ମାସ୍କ ବ୍ୟବହାର ଉପରେ ସଚେତନତା ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କୁ ମାଗଣା ମାସ୍କ ବଣ୍ଟନ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ଅବସରରେ ଶ୍ରୀ ମିଶ୍ର ମିଶ୍ର କହିଛନ୍ତି ଯେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ଏହି ୧୪ ଦିନିଆ ଅଭିଯାନରେ ଗରିବ ଏବଂ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଲକ୍ଷ ମାସ୍କ ବଣ୍ଟନ କରିବାକୁ ଓଏସ୍‌ଏଲ୍ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛି ।

ଗତ ତିନି ଦଶନ୍ଧି ଧରି ଓଏସ୍‌ଏଲ୍ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ସହାୟତା କରିଆସୁଛି, ତୁରନ୍ତ କୋଭିଡ-୧୯ ମହାମାରୀରେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଲୋକଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିବା ପରେ ମାନ୍ୟବର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏକ ଅହ୍ୱାନ ଦେବା ପରେ ତୁରନ୍ତ ଓଡିଶାରେ ଏହି ବୃହତ ମାସ୍କ ବିତରଣ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ଆଜି ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଓଏସ୍‌ଏଲ୍ କର୍ପୋରେଟ୍ ଅଫିସ୍ ସମ୍ମୁଖରେ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା, ଓଏସ୍‌ଏଲ୍ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ମହିମାନନ୍ଦ ମିଶ୍ର ଅଭାବୀ, ଗରିବ ଏବଂ ସାଧାରଣ ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କୁ ମାସ୍କ ବଣ୍ଟନ କରି ଏହି ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ମାସ୍କ ବଣ୍ଟନ ସମାରୋହରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଓଏସ୍‌ଏଲ୍ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଚନ୍ଦନ ମିଶ୍ର, ଅର୍ଥ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଚରିତ ମିଶ୍ର ଏବଂ ଚିନ୍ମୟ ମିଶ୍ର ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।

ଓଏସ୍‌ଏଲ୍ ଗୋଷ୍ଠି ମଧ୍ୟ ଦୁଇ ଦିନିଆ କର୍ପୋରେଟ୍ ଟୀକାକରଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ଯେଉଁଠାରେ ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ୨୬୦ ଓସିଏଲ୍‍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଟୀକାକରଣ କରାଯିବ । ଏହି ଗ୍ରୁପ୍ ନିକଟରେ ଓସିଏଲ୍‍ ର ୨୧୭ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଆରଟି-ପିସିଆର ପରୀକ୍ଷା ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି ।

୧୪ ଦିନିଆ ମାସ୍କ ଅଭିଯାନକୁ ସମର୍ଥନ କରି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଶ୍ରୀ ମିଶ୍ର କହିଛନ୍ତି ଯେ କୋଭିଡ-୧୯ ମହାମାରୀର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ତଥା ସେହି ଅନୁଯାୟୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅଭିଯାନନକୁ ସମର୍ଥନ କରିବା ପାଇଁ ଓସିଏଲ୍‍ ଗ୍ରୁପ୍ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତିବଦ୍ଧ । ଆମେ ଆଜି ଏହି ଅଭିଯାନ କଟକରୁ ଆରମ୍ଭ କରିଛୁ ଏବଂ ସମଗ୍ର ଭାରତରେ ଓଏସ୍‌ଏଲ୍ ଅପରେସନ୍ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାସ୍କ ବଣ୍ଟନ କରିବୁ । କୋଭିଡ ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ଏହି ସଙ୍କଟ ସମୟରେ ସମସ୍ତ କର୍ପୋରେଟର ହାଉସ୍‍ ଆଗେଇ ଆସି ଲୋକଙ୍କୁ ସହାୟତା କରିବାକୁ ଶ୍ରୀ ମିଶ୍ର କହିଛନ୍ତି ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here