Home Election ପୌର ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ୪୫୮୪ଟି ବୁଥ୍‌

ପୌର ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ୪୫୮୪ଟି ବୁଥ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସନ୍ତା ପୌର ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ୱାର୍ଡ ଓ ବୁଥ୍‌ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ଓ ଏହାକୁ ରାଜ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନ ଅନୁମୋଦନ କରିଛନ୍ତି । ସମୁଦାୟ ମୁନିସିପାଲିଟି ଓ ବିଜ୍ଞାପିତ ଅଞ୍ଚଳ ପରିଷଦ ସଂଖ୍ୟା ୪୮+ ୫୯ = ୧୦୭, ସମୁଦାୟ ମହାନଗର ନିଗମ-୩, ମୁନିିିସିପାଲିଟି ଓ ବିଜ୍ଞାପିତ ଅଞ୍ଚଳ ପରିଷଦର ସମୁଦାୟ ୱାର୍ଡ ସଂଖ୍ୟା-୧୭୬୩, ମୁନିସିପାଲିଟି ଓ ବିଜ୍ଞାପିତ ଅଞ୍ଚଳ ପରିଷଦର ସମୁଦାୟ ବୁଥ୍‌ ସଂଖ୍ୟା-୩୧୭୭, ମହାନଗର ନିଗମର ସମୁଦାୟ ୱାର୍ଡ ସଂଖ୍ୟା-୧୬୮, ମହାନଗର ନିଗମର ସମୁଦାୟ ବୁଥ୍‌ ସଂଖ୍ୟା-୧୪୦୭, ୧୦୭ଟି ପୌର ସଂଖ୍ୟା ଓ ୩ଟି ମହାନଗର ନିଗମର ସମୁଦାୟ ୱାର୍ଡ ସଂଖ୍ୟା ୧୯୩୧ ଓ ବୁଥ୍‌ ସଂଖ୍ୟା ହେଉଛି ୪୫୮୪ ।

ଏହାର ଜିଲ୍ଲାୱାରୀ ବୁଥ୍‌ ଓ ୱାର୍ଡ ସଂଖ୍ୟା ହେଉଛି: ଅନୁଗୋଳ ଜିଲ୍ଲାର ଅନୁଗୋଳ ମୁନିସିପାଲିଟିରେ ୨୩ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୪୦ଟି ବୁଥ୍‌, ଆଠମଲ୍ଲିକ ବିଜ୍ଞାପିତ ଅଞ୍ଚଳ ପରିଷଦର ୧୧ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୧୨ଟି ବୁଥ୍‌, ତାଳଚେର ମୁନିସିପାଲିଟିର ୨୧ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୩୨ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି । ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲାର ପାଟଣଶଗଡ଼ ବିଜ୍ଞାପିତ ଅଞ୍ଚଳ ପରିଷଦର ୧୫ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୨୨ଟି ବୁଥ୍‌, କଣ୍ଟାବାrି ବିଜ୍ଞାପିତ ଅଞ୍ଚଳ ପରିଷଦର ୧୬ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୨୫ଟି ବୁଥ୍‌, ତୁମୁରା ବିଜ୍ଞାପିତ ଅଞ୍ଚଳ ପରିଷଦର ୧୧ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୧୧ଟି ବୁଥ୍‌, ବଲାଙ୍ଗୀର ମୁନିସିପାଲିଟିର ୨୧ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୮୪ଟି ବୁଥ୍‌, ଟିଟିଲାଗଡ଼ ମୁନିସିପାଲିଟିର ୧୫ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୨୮ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି ।

ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲାରେ ବାଲେଶ୍ୱର ମୁନିସିପାଲିଟିର ୩୧ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୯୮ଟି ବୁଥ୍‌, ଜଳେଶ୍ୱର ମୁନିସିପାଲିଟିର ୧୭ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୨୪ଟି ବୁଥ୍‌, ସୋର ମୁନିସିପାଲିଟିର ୧୯ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୩୮ଟି ବୁଥ୍‌, ନୀଳଗିରି ବିଜ୍ଞାପିତ ଅଞ୍ଚଳ ପରିଷଦର ୧୩ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୧୫ଟି ବୁଥ୍‌, ରେମୁଣା ବିଜ୍ଞାପିତ ଅଞ୍ଚଳ ପରିଷଦର ୧୩ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୩୬ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି ।

ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାର ବରଗଡ଼ ମୁନିସିପାଲିଟିର ୧୯ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୭୪ଟି ବୁଥ୍‌, ବରପାଲ୍ଲୀ ବିଜ୍ଞାପିତ ଅଞ୍ଚଳ ପରିଷଦର ୧୧ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୧୯ଟି ବୁଥ୍‌, ପଦ୍ମପୁର ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୧ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୧୭ଟି ବୁଥ୍‌, ବିଜେପୁର ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୧ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୧୧ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି । ସେହିପରି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାର ବାସୁଦେବପୁର ମୁନିସିପାଲିଟିର ୨୩ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୩୬ଟି ବୁଥ୍‌, ଭଦ୍ରକ ମୁନିସିପାଲିଟିର ୩୦ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୮୩ଟି ବୁଥ୍‌, ଚାନ୍ଦବାଲି ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୫ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୨୫ଟି ବୁଥ୍‌, ଧାମନଗର ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୧ଟି ୱାର୍ଡ ଓ୨୦ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି ।

ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲାର ବୌଦ୍ଧ ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୭ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୧୭ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି । କଟକ ଜିଲ୍ଲାର ଆଠଗଡ଼ ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୮ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୧୮ଟିି ବୁଥ୍‌, ବାଙ୍କି ଏନ୍‌.ଏ.ସିରର ୧୭ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୧୮ଟି ବୁଥ୍‌, ଚୌଦ୍ୱାର ମୁନିସିପାଲିଟିର ୧୯ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୩୮ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି । ସେହିପରି ଦେବଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାର ଦେବଗଡ଼ ମୁନିସିପାଲିଟିର ୧୧ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୨୧ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି ।

ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲାର ଢେଙ୍କାନାଳ ମୁନିସିପାଲିଟିର ୨୩ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୫୨ଟି ବୁଥ୍‌, ଭୂବନ ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୫ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୧୮ଟି ବୁଥ୍‌, କାମାକ୍ଷାନଗର ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୫ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୧୬ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି । ସେହିପରି ଗଜପତି ଜିଲ୍ଲାର କାଶିନଗର ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୩ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୧୩ଟି ବୁଥ୍‌, ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ମୁନିସିପାଲିଟିର ୧୬ଟି ୱାର୍ଡ, ୩୮ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି ।

ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଆସ୍କା ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୮ଟି ୱାର୍ଡ, ୨୧ଟି ବୁଥ୍‌, ବେଲଗୁଣ୍ଠା ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୩ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୪ଟି ବୁଥ୍‌, ଭଞ୍ଜନଗର ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୫ଟି ୱାର୍ଡ, ୨୧ଟି ବୁଥ୍‌, ବୁଗୁଡ଼ା ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୩ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୭ଟି ବୁଥ୍‌, ଛତ୍ରପୁର ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୪ଟି ୱାର୍ଡ, ୨୨ଟି ବୁଥ୍‌, ଚିକିଟି ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୨ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୩ଟି ବୁଥ୍‌, ଦିଗପହଣ୍ଡି ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୧ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୪ଟି ବୁଥ୍‌, ଗଞ୍ଜାମ ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୨ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୨ଟି ବୁଥ୍‌, ଗୋପାଳପୁର ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୧ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୧ଟି ବୁଥ୍‌, ହିଞ୍ଜିଳିକାଟ ମୁନିସିପାଲିଟିର ୨୧ଟି ୱାର୍ଡ, ୨୩ଟି ବୁଥ୍‌, କବିସୂର୍ଯ୍ୟନଗର ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୮ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୯ଟି ବୁଥ୍‌, ଖଲିକୋଟ ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୨ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୩ଟି ବୁଥ୍‌, କୋଦଳା ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୩ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୫ଟି ବୁଥ୍‌, ପୋଲସରା ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୯ଟି ୱାର୍ଡ, ୨୧ଟି ବୁଥ୍‌, ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁର ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୪ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୫ଟି ବୁଥ୍‌, ରମ୍ଭା ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୩ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୩ଟି ବୁଥ୍‌ ଓ ସରଡ଼ା ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୧ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୩ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି ।

ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲାର ଜଗତସିଂହପୁର ମୁନିସିପାଲିଟିର ୨୧ଟି ୱାର୍ଡ, ୩୩ଟି ବୁଥ୍‌, ପାରାଦୀପ ମୁନିସିପାଲିଟିର ୧୯ଟି ୱାର୍ଡ, ୪୬ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି । ସେହିପରି ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲାର ବ୍ୟାସନଗର ମୁନିସିପାଲିଟିର ୨୬ଟି ୱାର୍ଡ, ୪୪ଟି ବୁଥ୍‌, ଯାଜପୁର ମୁନିସିପାଲିଟିର ୧୮ଟି ୱାର୍ଡ, ୩୬ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି । ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାର ବ୍ରଜରାଜନଗର ମୁନିସିପାଲିଟିର ୨୩ଟି ୱାର୍ଡ, ୬୮ଟି ବୁଥ୍‌, ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ମୁନିିସିପାଲିଟିର ୨୪ଟି ୱାର୍ଡ, ୮୪ଟି ବୁଥ୍‌, ବେଲପାହାଡ଼ ମୁନିସିପାଲିଟିର ୧୯ଟି ୱାର୍ଡ, ୩୫ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି ।

ସେହିପରି କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାର ଭବାନୀପାଟଣା ମୁନିସିପାଲିଟିର ୨୦ଟି ୱାର୍ଡ, ୫୮ଟି ବୁଥ୍‌, ଧର୍ମଗଡ଼ ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୪ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୪ଟି ବୁଥ୍‌, କେସିଙ୍ଗା ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୨ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୭ଟି ବୁଥ୍‌, ଜୁନାଗଡ଼ ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୨ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୮ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି । କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାରେ ଜି. ଉଦୟଗିରି ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୩ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୩ଟି ବୁଥ୍‌, ବାଲିଗୁଡ଼ା ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୩ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୭ଟି ବୁଥ୍‌, ଫୁଲବାଣୀ ମୁନିସିପାଲିଟିର ୧୩ଟି ୱାର୍ଡ, ୨୭ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି ।

ସେହିପରି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାର ପଟାମୁଣ୍ଡାଇ ମୁନିସିପାଲିଟିର ୨୦ଟି ୱାର୍ଡ, ୩୪ଟି ବୁଥ୍‌, କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାର କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ମୁନିିସିପାଲିଟିର ୨୧ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୪୧ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି । କେଉଁଝର ଜିଲ୍ଲାର ଆନନ୍ଦପୁର ମୁନିସିପାଲିଟିର ୧୬ଟି ୱାର୍ଡ, ୩୩ଟି ବୁଥ୍‌, ବଡ଼ବିଲ୍‌ ମୁନିସିପାଲିଟିର ୧୫ଟି ୱାର୍ଡ, ୫୭ଟି ବୁଥ୍‌, ଯୋଡ଼ା ମୁନିସିପାଲିଟିର ୧୪ଟି ୱାର୍ଡ, ୩୨ଟି ବୁଥ୍‌, ଚମ୍ପୁଆ ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୩ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୬ଟି ବୁଥ୍‌ ଓ କେଉଁଝର ମୁନିସିପାଲିଟିରେ ୨୧ଟି ୱାର୍ଡ ଏବଂ ୫୦ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି ।

ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲାର ଜଟଣୀ ମୁନିସିପାଲିଟିର ୨୩ଟି ୱାର୍ଡ, ୫୪ଟି ବୁଥ୍‌, ବାଲୁଗାଁ ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୧ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୬ଟି ବୁଥ୍‌, ବାଣପୁର ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୫ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୭ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି । କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାର କୋଟପାଡ଼ ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୩ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୭ଟି ବୁଥ୍‌, ସୁନାବେଡ଼ା ମୁନିସିପାଲିଟିର ୨୫ଟି ୱାର୍ଡ, ୪୫ଟି ବୁଥ୍‌, ଜୟପୁର ମୁନିସିପାଲିଟିର ୨୧ଟି ୱାର୍ଡ, ୩୮ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି । ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାର ମାଲକାନଗିରି ମୁନିସିପାଲିଟିର ୧୯ଟି ୱାର୍ଡ, ୩୦ଟି ବୁଥ୍‌ ଓ ବାଲିମେଳା ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୨ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୨ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି ।

ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାର ରାଇରଙ୍ଗପୁର ମୁନିିସିପାଲିଟିର ୧୫ଟି ୱାର୍ଡ, ୨୨ଟି ବୁଥ୍‌, ଉଦଳା ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୨ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୨ଟି ବୁଥ୍‌, ବାରିପଦା ମୁନିସିପାଲିଟିର ୨୮ଟି ୱାର୍ଡ, ୮୨ଟି ବୁଥ୍‌ ଓ କରଞ୍ଜିଆ ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୫ଟି ୱାର୍ଡ, ୨୦ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି । ସେହିପରି ନୟାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାର ଖଣ୍ଡପଡ଼ା ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୩ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୩ଟି ବୁଥ୍‌, ନୟାଗଡ଼ ମୁନିସିପାଲିଟିର ୧୬ଟି ୱାର୍ଡ, ୨୫ଟି ବୁଥ୍‌, ରଣପୁର ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୫ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୬ଟି ବୁଥ୍‌ ଓ ଦଶପଲ୍ଲା ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୬ଟି ୱାର୍ଡ ଏବଂ ୧୬ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି ।

ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲାର ନବରଙ୍ଗପୁର ମୁନିସିପାଲିଟିର ୧୭ଟି ୱାର୍ଡ, ୨୯ଟି ବୁଥ୍‌ ଓ ଉମରକୋଟ ମୁନିସିପାଲିଟିର ୧୪ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୨୭ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି । ନୂଆପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାର ନୂଆପଡ଼ା ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୪ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୪ଟି ବୁଥ୍‌, ଖରିଆର ରୋଡ଼୍‌ ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୯ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୯ଟି ବୁଥ୍‌ ଓ ଖରିଆର ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୩ଟି ୱାର୍ଡ ୧୪ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି । ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାର କୋଣାର୍କ ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୩ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୫ଟି ବୁଥ୍‌ ଏବଂ ପୁରୀ ମୁନିସିପାଲିଟିର ୩୨ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୩୫ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି ।

ରାୟଗଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାର ଗୁଡ଼ାରୀ ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୧ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୧ଟି ବୁଥ୍‌, ରାୟଗଡ଼ା ମୁନିସିପାଲିଟିର ୨୪ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୫୯ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି । ସମ୍ବଲପୁର ଜିଲ୍ଲାର କୁଚିଣ୍ଡା ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୧ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୩ଟି ବୁଥ୍‌ ଓ ରେଢ଼ାଖୋଲ ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୩ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୭ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି । ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲ୍ଲାର ସୋନପୁର ମୁନିସିପାଲିଟିର ୧୫ଟି ୱାର୍ଡ, ୨୧ଟି ବୁଥ୍‌, ତରଭା ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୨ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୨ଟି ବୁଥ୍‌ ଓ ବିନିକା ଏନ୍‌.ଏ.ସିର ୧୨ଟି ୱାର୍ଡ, ୧୫ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି । ସେହିପରି ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାର ବୀରମିତ୍ରପୁର ମୁନିସିପାଲିଟିର ୧୧ଟି ୱାର୍ଡ, ୨୮ଟି ବୁଥ୍‌, ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ମୁନିସିପାଲିଟିର ୨୦ଟି ୱାର୍ଡ, ୪୯ଟି ବୁଥ୍‌ ଓ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ମୁନିସିପାଲିଟିର ୧୯ଟି ୱାର୍ଡ, ୩୮ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି । ୧୦୭ଟି ପୌରସଂସ୍ଥାରେ ମୋଟରେ ୧୭୬୩ଟି ୱାର୍ଡ, ୩୧୭୭ଟି ବୁଥ୍‌ ରହିଛି ।

ସେହପରି ତିନିଗୋଟି ମହାନଗର ନିଗମର ସମୁଦାୟ ୧୬୮ଟି ୱାର୍ଡ ଓ ୧୪୦୭ଟି ବୁଥ୍‌ ଅଛି । କଟକ ମହାନଗର ନିଗମର ୫୯ଟି ୱାର୍ଡ, ୪୫୨ଟି ବୁଥ୍‌, ବ୍ରହ୍ମପୁର ମହାନଗର ନିଗମର ୪୨ଟି ୱାର୍ଡ, ୨୫୦ଟି ବୁଥ୍‌ ଓ ଭୁବନେଶ୍ୱର ମହାନଗର ନିଗମର ୬୭ଟି ୱାର୍ଡ, ୭୦୫ଟି ବୁଥ୍‌ରେ ପୌର ନିର୍ବାଚନ ହେବ ବୋଲି ରାଜ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମା ଜାରି କରିଛନ୍ତି ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here